Зеленський в США представив план із трансформації економіки України

Поділитись

Зеленський в США представив план із трансформації економіки України

Черговий плідний візит до США разом із Президентом України та Урядовою командою. Зустрічалися з провідними представниками американського бізнесу, які працюють, зокрема, і в аграрному секторі.

Володимир Зеленський представив їм наш План із трансформації України, який спрямований на залучення близько $ 300 млрд в українську економіку. У контексті агросектору Президент України окреслив успішну реалізацію земельної реформи та пріоритет у проведенні іригаційної реформи.

На зустрічі були присутні аграрні компанії-гіганти Lindsay та Cargill. Вони відзначилися глобальним інвестуванням в агросектор. Cargill, приміром, інвестувала у будівництво найбільшої портової інфраструктури – порт «Південний».

“Було приємно почути від таких масштабних компаній схвальні відгуки про успішність реалізації земельної реформи, збільшення продуктивності в с/г, а також ефективне відшкодування ПДВ в автоматичному режимі”, – прокоментував Роман Лещенко.

Обидві компанії наголосили на важливості проведення іригаційної реформи в Україні та підтвердили своє бажання сприяти в реалізації відповідного проекту, бо вбачають у ньому стратегічну перспективу на роки.

Джерело