Власники компанії Väderstad отримали нагороду «Підприємець року»

Поділитись

Власники компанії Väderstad отримали нагороду «Підприємець року»

Друге покоління власників Väderstad, родина Старк, отримала нагороду «Підприємець року». Щорічно найбільший бізнес-журнал в Скандинавії «Dagens Industri» присуджує премії видатним людям зі справжнім підприємницьким духом, які керують та розвивають успішні компанії.

«Друге покоління компанії – Крістер, Крістіна, Андреас та Бо Старки з великим успіхом та далекоглядним баченням керують виробництвом та продажами сільськогосподарської техніки з міста Вадерстад, де їх батьки у 1962 році заснували компанію » – пише «Dagens Industri».

Причин успіху компанії Väderstad багато, наприклад, здібності власників створювати інновації, хороша співпраця між собою, сміливість вийти на світовий ринок та закріпити на ньому

«Компанія Väderstad починала свою діяльність як невеликий сімейний бізнес із бажанням покращити та спростити повсякденну роботу наших фермерів. Хоча минуло багато часу але, таке бачення все ще є душею та серцем нашого бізнесу. Ми постійно впроваджуємо інновації та робимо все, щоб бути компанією, яка постійно розвивається. Ми всі надзвичайно пишаємося цією нагородою, так саме, як і пишаємось усіма нашими талановитими працівниками та керівним складом. Без них ми не досягли б того, що маємо зараз» , – прокоментувала Крістіна Старк, голова правління компанії Väderstad.

Урочиста подія відбулась 2 вересня 2021 року в Стокгольмі.

1 лютого 2022 року Хенрік Гілстрінг займе пост генерального директора Väderstad. Хенрік, син Крістіни Старк і внук Руне і Сів Старк, продовжить сімейну традицію, змінивши на цій посаді нинішнього генерального директора Väderstad Матса Боверуда.

«Я виріс разом з Väderstad і з нетерпінням чекаю можливості зіграти свою роль в тому, щоб ми продовжували розвиватися і рости стійким чином. На початку цього року ми інвестували в завод в США, і перед нами стоїть багато цікавих завдань, як на існуючих, так і на нових ринках. Компанія Väderstad пройшла довгий шлях з тих пір, як все почалося в майстерні мого діда в 1962 році, але в той же час наш шлях тільки почався », – говорить Хенрік Гілстрінг.

Джерело