Вчені об’єднали баклажан та помідор в одну культуру

Поділитись

Вчені об’єднали баклажан та помідор в одну культуру

Баклажани і помідори будуть рости на одній рослині. Вчені вивели новий сорт цієї чудо-рослини. Вони вважають, що це принесе велику користь людям, які живуть у містах, оскільки буде можливість вирощувати достатньо овочів на меншому просторі.

Рослину назвали брімато (brimato) — від англійських слів brinjal і tomato — баклажан і томат. Згідно зі звітом, вчені з Індійської ради сільськогосподарських досліджень розробили цю рослину за технологією щеплення.

Індійський дослідницький інститут овочів, розташований у Варанасі, раніше розробив рослину картоплі та томатів за допомогою технології щеплення. Зараз у співпраці з ICAR (Індійська рада сільськогосподарських досліджень) інститут розробив сорти баклажанів і помідорів. Наразі ведуться дослідження щодо його комерційного використання.

Згідно зі звітом, щеплення проводили, коли баклажанам виповнилося 25 днів, а томатам – 22 дні. Після щеплення їх утримували в належному середовищі, а через 15 днів щеплення висадили в поле.

Вчені кажуть, що це принесе велику користь фермерам. Їм не потрібно буде окремо садити баклажани і помідори. Це також зменшить витрати та зусилля та допоможе збільшити дохід.

Джерело