В Україні в новорічну ніч вдарить до 25 градусів морозу

Поділитись

В Україні в новорічну ніч вдарить до 25 градусів морозу

У передноворічну ніч 31 грудня в Україні очікуються сильні морози. Подекуди температура повітря опуститься до 17-25 градусів із позначкою “мінус”. Зокрема, найхолодніше буде на півночі країни, а найтепліше, звісно ж, на півдні.

Згідно з ними, останньої доби грудня на Чернігівщині та Сумщині стовпчики термометрів вночі покажуть -24… -25 °С. На Київщині, Житомирщині та Рівненщині буде в межах -19… -22 °С, а в Черкаській і Волинській областях ще “тепліше” – до -17 °С.

На решті території країни погода не буде аж такою морозною – температура повітря опуститься до -7… -12 °С. На крайньому сході й подекуди в південних регіонах -5 °С, а в Криму близько нуля.

Удень п’ятниці, 31 грудня, на більшій території України очікується мінусова температура. Наприклад, у північних областях термометри показуватимуть -10… -17 °С, у центральних – у межах -4… -12 °С, у південно-західних до -7 °С. Тепліше буде на півдні – близько -2… -4 °С, а плюсова температура встановиться на крайньому сході та в Криму +1… +4 °С.

Джерело