В Україні створили онлайн платформу для продажу та купівлі зернових культур

Поділитись

В Україні створили онлайн платформу для продажу та купівлі зернових культур

Щоб аграрний бізнес приносив реальну вигоду, необхідно володіти якісними інструментами для збуту та купівлі зернових культур. Agro.Forum – новий сервіс для пошуку найвигідніших угод з продажу та купівлі зерна в Україні

Зручна платформа для продажу й купівлі зерна

Щорічно аграрії України постають перед вирішенням дилеми формування конкурентної ринкової ціни на зернові культури. Адже в залежності від обсягів вирощуваних за сезон зернових прямо залежить ціна споживчого кошика та харчових продуктів. 

Зрозуміло, що ціна зернових культур не буває сталою величиною та змінюється по кілька разів протягом періоду збору врожаю та пізніше. Визначення оптимальної, вигідної ціни на зернові культури як для купівлі, так і продажу, завжди хвилює вітчизняних аграріїв.

Як спростити процес купівлі та продажу зерна в Україні?

Віднедавна в Україні почала діяти потужна онлайн платформа з продажу та купівлі зерна в будь-якому обсязі – Agro.Forum. Цей сервіс створює нові можливості для безперешкодного та зручного процесу продажу та купівлі зернових, а також допомагає фермерам планувати свою аграрну діяльність на основі якісного аналізу ринку.

Якщо ви вирощуєте декілька різних культур і розраховуєте на те, щоб залишити частину врожаю в зерносховищі на зберігання та продати його навесні, на Agro.Forum ви знайдете найактуальнішу аналітику ринку, щоб прийняти правильне рішення та знати, які культури слід притримати до весни, а які продати одразу після збору.

Agro.Forum допомагає аграріям усіх рівнів із вирішенням найнагальніших потреб у ринкових відносинах:

  • Продати зерно за максимально вигідною ціною;
  • Співпрацювати тільки з надійними покупцями, що зареєструвалися на платформі за ЕЦП, тож ви можете перевірити будь-якого покупця за всіма базами, перш ніж приймати рішення щодо співробітництва;
  • Визначити найвигідніший момент продажу чи купівлі зерна на основі представленої цінової динаміки.

Чому варто користуватися послугами Agro.Forum?

Agro.Forum – це мульти-комплексний сервіс, головною перевагою якого є швидкий і зручний пошук постачальників, а також безперешкодний доступ до ринку збуту для аграріїв. При цьому угоди з продажу та купівлі здійснюються без посередників, що значно спрощує процеси співпраці та робить їх максимально вигідними та прозорими для всіх учасників ринку. Компанії продавців та покупців зерна проходять чітку та сувору перевірку й мають чесну історію відгуків від інших користувачів.

Платформа Agro.Forum має інтуітивний інтерфейс із зручним розміщенням осоновної інформації. Сервіс доступний як у веб форматі, так і в форматі мобільного застосунку для iOS та Android.

Створити заявку на продаж або купівлю зерна можна безпосередньо на головній сторінці сайту. Користувачі мають доступ до списку всіх існуючих пропозицій і взяти участь у торгах. Також сервіс дозволяє переглядати останні реалізовані контракти, які відбулися на Agro.Forum.

Використання платформи Agro.Forum – це реальна можливість економити час та гроші на пошуці найвигідніших угод з купівлі та продажу зерна в Україні. Адже в умовах зростаючої конкуренції необхідно володіти актуальними даними для ведення динамічної ринкової діяльності. Agro.Forum забезпечує аграріїв України зручними та вигідними умовами для продажу та купівлі зерна в будь-якому обсязі.