В Україні податкова вводить новий вид перевірок

Поділитись

В Україні податкова вводить новий вид перевірок

В Україні вводиться новий вид перевірок, які торкнуться всіх громадян країни. За порушення, які будуть виявлені в ході моніторингу, українцям загрожують штрафи до 180 000 гривен. Про це йдеться в річному плані Держслужби з питань праці в Україні.

У другій половині літа 2021 року в Україні податкова служба активно взялася за наведення порядку в підприємницькій сфері. Тотального моніторингу не вдасться уникнути жодному бізнесмену в країні. Перший етап перевірок підприємців повинен завершитися в кінці вересня поточного року.

Однак після його закінчення по відношенню до порушників, в тому числі і потенційним, буде застосований новий вид перевірок – післяперевірочний моніторинг. Спеціальна служба буде спостерігати за веденням бізнесу підприємцем, фіксувати будь-які порушення.

Якщо в період післяперевірочного моніторингу підприємство продовжить порушувати положення законодавства в сфері офіційного працевлаштування та виплати податків, то йому загрожують багатотисячні штрафи. Так, за кожного безробітного співробітника доведеться заплатити 60 000 гривен, при повторному порушенні розмір штрафу зросте втричі – до 180 000 гривен.

Джерело