В Україні на вихідні прогнозують мокрий сніг та сніг із дощем

Поділитись

В Україні на вихідні прогнозують мокрий сніг та сніг із дощем

На вихідних 5-6 лютого температурні показники в різних частинах України значно відрізнятимуться: у східних та північних областях будуть слабкі та помірні морози, на півдні та заході стовпчики термометрів покажуть +3-4°.

Так, 5 лютого у північних, центральних та частині західних регіонів пройде дрібний сніг (на Закарпатті — сніг із дощем). У південних та східних областях опадів не передбачається, проте сонце весь день ховатиметься за хмарами. Середня температура повітря на заході України вдень становитиме +1-3°, уночі можливі слабкі морози до -2°.

У центр, на північ, а також у Дніпропетровську область вночі прийдуть помірні морози до -8-9°, удень стовпчики термометрів покажуть -1-4°. Помірно морозно буде і на сході: до -4-6° удень та до -5-8° уночі. Тут через слабкий вітер та відсутність опадів погода буде досить комфортною для прогулянок.

У неділю, 6 лютого, у східних областях очікується мокрий сніг, у Київській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Тернопільській, Львівській, Хмельницькій та Вінницькій — сніг із дощем. На півдні, у Кіровоградській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях, а також на Закарпатті опадів не очікується, але небо буде затягнуте хмарами.

Температура повітря вдень становитиме близько 0° на сході та півночі, до +2-5° на півдні та до +2-3° у центральних регіонах. Вночі буде помірно морозно в Сумській, Харківській, Донецькій, Луганській, Полтавській, Дніпропетровській та Запорізькій областях (до -6-7°). На решті території країни — слабкі нічні морози до -1-3°.

Джерело