В Україні подорожчає свинина

Поділитись

В Україні подорожчає свинина

Закупівельні ціни на свиней забійних кондицій другий тиждень поспіль підвищуються на 5%. Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

На початку третьої декади листопада більшість товарних партій живця свиней реалізовували по 46-47 грн/кг, тож середньоринкова позначка зросла на 5% проти минулого тижня – до 46,8 грн/кг.

Оператори наголошують на підвищеному попиту з боку заготівельників: усі товарні партії реалізовані планово і без залишків, а запити на додаткові обсяги переважно залишилися невиконаними.

М’ясопереробники пояснюють підвищення ринкової активності сезонною заготівлею сировини з боку виробників м’ясних делікатесів і ковбасних виробів, а також скороченням потоку імпортної сировини через значне коливання валютних курсів і логістичні складнощі. Тож більшість із них не бачить передумов для зниження цін закупівлі свинини.

З огляду на такі ринкові обставини виробники свинини передбачають подальше зростання цін закупівлі живця. Переважна частина операторів очікує наступного тижня підвищення цін щонайменше на 2,5% – до 48 грн/кг.