В Києві відбувся ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

Поділитись

В Києві відбувся ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

18 вересня 2021 року на території Експоцентру України (ВДНГ) відбувся 13 Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів. Організатором заходу виступила Федерація органічного руху України в рамках Органічного тижня в Україні

Виставку пройшла за підтримки: Міністерства економіки України; Посольства Королівства Нідерландів в Україні; Проєкту “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства”; Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО);Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та молочному секторах України”; ТОВ «Компанія «БТУ-Центр», ТОВ “Арніка Органік”, ТОВ «Органік Мілк», ТМ “BIOLLINI”, ТМ “Пан Еко”, ORGANIC UA, AGRO FM.

Сертифіковані органічні виробники з різних куточків держави лише раз на рік збираються у такій кількості особисто в одному місці для того, щоб презентувати Вам свою найкращу свіжу органічну продукцію.

На ярмарку були продемонстровані найкращі досягнення як вітчизняного органічного сектору, так і імпортна органічна продукція, включаючи харчові продукти, напої, текстильні вироби.

Окрім того, в рамках заходу відвідувачі мали можливість продегустувати органічні продукти та напої.

Компанія «Органік Мілк» – перша на вітчизняному ринку органічної молочної продукції, що здійснює свою діяльність в рамках продуктового ланцюга від виробництва сировини до просування на ринку продукції глибокої переробки. Десятки тисяч вдячних користувачів органічної продукції віддають перевагу йогуртам, ряжанці, кефіру, маслу та іншим органічним молочним продуктам під ТМ «Organic Milk».

ТОВ «Дунайський Аграрій» – це відоме органічне господарство, розташоване в Ізмаїльському р-ні Одеської обл., займаючи там 2000 гектарів сільгоспугідь. На полях і в садах цього господарства успішно вирощують не лише пшеницю, просо, сочевицю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, горох, нут, гірчицю, соняшник, але також картоплю, цибулю, буряк, моркву, перець, помідор, батат. Крім цього, аграрії пишаються своїми органічними динями, кавунами, сливами, нектаринами та персиками. А ще тут органічно вирощують органічних курей, качок, яйця та овець.

Компанія LiQberry з 2011 року виробляє унікальні ягідні пасти. У продукті не міститься ніяких добавок. Нічого, крім ягоди! Паста Liqberry  сертифікована  «Organic  standard», увійшла в «100 кращих товарів України-2015», нагороджена «Золотим символом якості національних товарів та послуг», була високо оцінена на національних і міжнародних виставках у Німеччині, Японії, ОАЕ, Іспанії.

Також учасниками Ярмарку були такі компанії, як ТОВ «Дедденс Агро», «Ріттер Біо Агро» та «Кунівське», які завдяки високій якості продукції, стали добре відомими не лише в Україні, але також в Європі та Азії. В усіх згаданих господарствах не застосовують жодних хімічно-синтезованих речовин: ні міндобрив, ні хімічних засобів захисту рослин чи тварин. У цих господарствах все виробництво сертифіковано згідно вимог відповідного регулювання Європейського Союзу. Тут вирощують не лише зернові, бобові, олійні, овочеві культури та ягоди.

Липковатівський аграрний коледж з Харківщини традиційно бере участь у щорічному Всеукраїнському Ярмарку органічних продуктів. В цьому навчальному закладі учні отримують міцні знання з виробництва і переробки продукції рослинництва, виробництва і переробки продукції тваринництва, організації виробництва. Там не лише продають сертифіковану органічну продукцію, вирощену на землях коледжа, але й пригощатимуть органічними смаколиками!

Окрім продуктової групи товарів, на Ярмарку представлено унікальну косметику, створену з натуральних природних компонентів.

В Україні невпинно зростають потреби у здорових, натуральних, екологічно безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах.

Органічна продукція – це продукція, отримана в результаті сертифікованого органічного виробництва. Кожен етап виробництва знаходиться під суворим контролем акредитованого органу сертифікації, який засвідчує дотримання вимог та стандартів органічного виробництва шляхом видачі відповідного сертифікату.

Органік – це не просто продукти без хімії та ГМО, органік – це особлива філософія та стиль життя!

Джерело: agrotrend.com.ua