В Австралії виростили лимон-гігант

Поділитись

В Австралії виростили лимон-гігант

Одним австралійцям вдалося підняти садівництво на абсолютно новий рівень після того, як вони на власному задньому дворі виростили лимон пандероза з диню.

Шеф-кухар Мелісса Палінкас (Melissa Palinkas) схвильовано поділилася минулого тижня у своєму Instagram зображенням гігантського цитрусового, відобразивши 2,6-кілаграммового красеня поруч зі звичайним лимоном.

Палінкас, яка проживає в Західній Австралії, розповіла, що незвичайний Мегалимон був вирощений місцевою парою зі Східного Фрмантла в червні.

“Він зростав з сезонним зимовим урожаєм”, — сказала вона.

Заінтригована гігантськими розмірами, Палінкас, яка віддає перевагу екологічно чистим продуктам, сказала, що використовувала лимон для салату, вважаючи його непридатним для приготування соку.

“Він солодкий, тому я почистила його і зробила салат з лимона пондероза з цукіні і зеленими оливками з обпаленою лимонною заправкою”, — сказала вона.

“Середня частина дуже схожа на місцевий Австралійський лайм Фінгер, його перлини соковито лопалися, коли я бризкала ними зверху.”

Палінкас розповіла, що серцевина, що представляла собою м’якуш лимона, була на смак солодкою, «зовсім без гіркоти». Другу ж частину лимона пондероза вона задіяла для того, щоб зварити з нього трохи свіжого лімончелло — популярного італійського лимонного лікеру.

Пондероза — це зазвичай гібрид цитрона, грейпфрута і лимона. І хоча ці лимони не вирощуються в комерційних цілях, їх часто ростять у своїх теплицях і садах для декору садівники-любителі. В цілому плід може використовуватися в якості заміни лимонів в джемах, пирогах і інших рецептах.

Джерело