У світі запустили новий бренд міцного алкоголю, який створювали цілих 10 р

Поділитись

У світі запустили новий бренд міцного алкоголю, який створювали цілих 10 р

У Великобританії нещодавно запустили новий бренд міцних алкогольних напоїв, які створювали цілих десять років – Blackened American Whisky. З’явившись у деяких магазинах BC Liquor у Ванкувері, в 2022 році продажі віскі поширяться на інші провінції. 

Одна пляшка коштує $79,99. А створювали унікальний напій спільними зусиллями рок-групи Metallica та американських майстрів у сфері дистиляції.

Що спільного між 40-річними рокерами та пляшкою віскі? І ті, і інші годинами знаходилися під впливом музики, створеної однією з найвпливовіших метал-груп в історії.

Кожна бочка прослухала певний список відтворення, який був обраний кураторами групи Metallica, яка створила абсолютно новий процес,щоб підвищити смаковий профіль міцного алкоголю.

Покійний Дейв Пікерелл, який був легендарним майстром у сфері дистиляції, завжди захоплювався ефектами звуку та його здатністю, наприклад, струсити цілу будівлю. Цілком доречно, коли за порадою Пікерелла Metallica та Meyer Sound приставили до бочки з віскі потужний сабвуфер, щоб акустично покращити якість напою.

Цей запатентований метод пізніше назвали Вlack Noise, що означає у перекладі “чорний шум”.

Black Noise базується на використанні різних частот пісень групи Metallica, щоб впливати на напій всередині бочки, який перебуває у процесі старіння, підвищуючи характеристики деревного смаку у віскі.

До речі, сам віскі являє собою суміш північноамериканських бурбонів і жита, витриманих у середньому понад вісім років. Міцні напої мають смак абрикосу, меду та карамелі.

Джерело