У Києві приготували найдовшу у світі шаурму

Поділитись

У Києві приготували найдовшу у світі шаурму

У суботу, 9 жовтня, ТМ Doner Market установила на Контрактовій площі в Києві світовий рекорд. У рамках фестивалю Made in Ukraine професійні кухарі приготували майже 130-метрову шаурму й почастували нею гостей свята.

Над створенням неймовірної смакоти працювали 120 бренд-кухарів мережі швидкого харчування Doner Market.

До круглої позначки шаурмі трохи забракло довжини (вона вийшла завдовжки 129 метрів 4 сантиметри), але це однаково світовий рекорд. І, щойно експерти Національного реєстру рекордів України його зафіксували, розпочався грандіозний бенкет: кухарі нарізали шаурму й почастували нею близько 400 учасників фестивалю.

Смачний рекорд організував МХП – провідний агрохолдинг України, якому належать такі успішні бренди, як “Наша Ряба”, “Наша Ряба Апетитна”, а також фірмові мережі магазинів “Наша Ряба”, “М’ясомаркет” та Doner Market.

“Під брендами МХП виходить продукція, яку українці споживають щодня. До речі, ми кардинально переглянули свою спрямованість, узявши курс на трансформацію компанії в гастрономічну. Ми побудували Кулінарний центр і “йтимемо в тарілку” до кожного українця з найсмачнішою і найцікавішою їжею”, – зауважив бренд-шеф МХП Алекс Юсупов.

“Унікальність нашої продукції в тому, що ми використовуємо лише натуральні інгредієнти, курку, яку вирощуємо самі. “Наша Ряба” – це не просто бренд. Це гарантія того, що м’ясо – якісне”, – наголосив кулінарний експерт МХП Алік Мкртчян.

Програма заходу була вельми насиченою: цікаві фотозони, спілкування з найкращими бренд-шефами країни, куточки творчості для дітей, розіграші та подарунки, фото- та відеозйомка, фільмування з дрону.

Кульмінацією свята стало вручення представникам мережі Doner Market сертифікатів одразу двох рекордів: України та світу.

Джерело