Туреччині передали список кораблів, які вивозять з України крадене зерно

Поділитись

Туреччині передали список кораблів, які вивозять з України крадене зерно

Список кораблів, якими росія намагається вивезти в інші країни та продати крадене в Україні зерно та інші товари, було передано раднику президента Туреччини.

Про це повідомив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв за результатами зустрічі з головним радником президента Туреччини Реджеп Тайїпа Ердогана Ялчином Топчу та головою комісії з питань національної оборони Великих національниї зборів (парламенту) Туреччини Фейзі Бердібеком в Анкарі.

«Одне з обговорюваних питань було пов’язане з тим, що за нашою інформацією, даними української розвідки, росія крадену на окупованих територіях пшеницю та інші товари, провозить в т.ч. через порти Туреччини. Хоча чотири роки тому було прийняте рішення, що ніякі кораблі, що відвідують порти на окупованих територіях, в першу чергу маються на увазі порти в Криму, не можуть прийнятися та обслуговуватися в портах Туреччини», – сказав Джемілєв за результатами зустрічі.

Мустафа Джемілєв повідомив, що Туреччині було передано список кораблів, які зокрема крадену пшеницю з Херсонської області через Севастополь, а потім порти Туреччини вивозили та намагалися продати Туреччині, Сирії та Єгипту.

«Ми домовились, що вони візьмуть це під контроль, – розповів лідер кримськотатарського народу.

Джерело