Синоптики розповіли, якою буде зима в Україні

Поділитись

Синоптики розповіли, якою буде зима в Україні

Зима в Україні 2022 почнеться з хуртовин та ожеледиці. Погода в грудні в Україні буде досить теплою, очікується рясний дощ зі снігом. Сильні снігопади в грудні вірогідні в західних областях. У січні в деяких областях України почнуться сильні морози. При цьому січень 2022 року досить вологим.

Народний синоптик Леонід Горбань уточнив прогноз погоди на зиму 2021-2022 в Україні. За його словами, до кінця листопада буде триматися плюсова температура, за винятком періоду з 17 по 23 число, а справжня зима прийде в Україну з 12 грудня.

Погода на грудень 2022 передбачає період з плюсовою температурою – його слід очікувати на початку місяця.

“Стійка зима, за моїми даними, почнеться з 12 грудня. Перші чотири дня грудня місяця буде мінусова температура, потім п’ять днів плюсова – до 4 градусів тепла. А з 12 грудня і до кінця місяця – одні “мінуси”, – цитують Горбаня Факти.

Морози в грудні будуть не дуже сильними – максимум стовпчики термометрів опустяться до -12 °. В кінці місяця 24-25 грудня температура повітря може опуститися до -13 … -15 °.


“Наступні місяці також будуть холодними – весь січень морозний, а лютий буде навіть холоднішим за січень. Морози будуть досягати -18 … -20 °. Очікуються також рясні снігопади. Великих періодів відлиги не передбачається. Практично вся зима і Новий рік буде дуже сніжним”, – спрогнозував народний синоптик.

Джерело