Стало відомо, з чим не можна їсти диню

Поділитись

Стало відомо, з чим не можна їсти диню

The juice of melon with mint in a glass jar on the table.Hami melon


Диня – сезонний осінній продукт. Зараз з неї активно готують різноманітні десерти ті, хто слідкує за правильним харчуванням, адже диня віддає свій природний солод і виступає замінником звичайного цукру. Але перед тим, як приготувати, треба обрати правильну диню, аби вона дійсно була смачною.

Запах дині

У стиглої та солодкої дині завжди присутні тонкі аромати ванілі, меду та груші. В незрілої дині чіткий запах зелені. Аромат на пряму залежить від погодних умов: чим тепліше на вулиці – тим краще відчувається запах дині.

Яка диня на дотик

Якщо обирати диню за дотиком, потрібно знати особливості кожного сорту. Наприклад поверхня дині сорту “Колгоспниця” гладка на дотик. Така диня повинна бути круглою та яскраво-жовтою – тоді вона вважається стиглою. Диня сорту “Торпеда” навпаки шорстка. Вона світла та продовгуваста. Якщо доторкнутись до стиглого плоду, він повинен пружинити. Але пальці не повинні провалюватись – це свідчить про те, що диня перезріла і дуже швидко зіпсується.

Коли найкраще купувати диню

Дині хорошої якості завжди найкраще купувати в сезон – це в серпні та вересні. Саме такі дині вирощують не під плівками.

Як правильно їсти і зберігати диню

  • Перед вживанням обов’язково ретельно промиваємо диню під теплою водою з милом. Тому що саме в шкірці дині і на всій її поверхні присутні токсини.
  • Ніколи не можна залишати диню на столі довгий час. Її потрібно зберігати у холодильнику.
  • Небажано вживати диню в поєднанні з холодною водою, кисломолочними продуктами, алкоголем і молоком.

Джерело