Стало відомо, якою буде погода в Україні на вихідні

Поділитись

Стало відомо, якою буде погода в Україні на вихідні

На вихідних 12-13 лютого у всіх регіонах України не очікується денних морозів: стовпчики термометрів покажуть 2-5° тепла (у деяких областях потеплішає до +11°), а неділя взагалі потішить сонячною погодою без опадів.

Так, у суботу, 12 лютого, опади очікуються лише у західних областях. Невеликий дощ зі снігом можливий на Закарпатті, у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській та Хмельницькій областях за температури 2-4° тепла.

На решті території країни погода на вихідних буде без опадів. Сонце виглядатиме з-за хмар, швидкість вітру не перевищить 5 м/с. Температура повітря у південних областях становитиме 5-9°, східних та центральних — 2-5° тепла, у північних — близько 0°. Уночі в Україні термометри покажуть близько 0°.

У неділю, 13 лютого, у всіх регіонах буде сонячно, з невеликою хмарністю та без опадів протягом дня. У Донецькій, Луганській, Сумській та Харківській областях на термометрах буде близько 0°, у Чернігівській області — до +3°. У південних, центральних та західних областях України прогнозується близько 3-5° тепла, у Вінницькій, Житомирській та Запорізькій — до 2-4° тепла.

А ось ніч із неділі на понеділок видасться помірно морозною. У середньому очікується до -5-8°, на півдні, у Хмельницькій, Вінницькій та Запорізькій областях — до -4-6°.

Джерело