Стало відомо, які продукти врятують від болю у суглобах

Поділитись

Стало відомо, які продукти врятують від болю у суглобах

Болі в суглобах можуть виникати через ряд причин, і можуть завдавати дискомфорту. Не рідко вони трапляються при нормальному функціонуванні організму. Це можуть бути болі після важкого фізичного навантаження, а також фізіологічні болі при вагітності. Лікарі розповіли про продукти, які мають бути в раціоні, щоб позбавитися цієї недуги.

Фрукти та ягоди

Виноград зменшує запалення у суглобах. Він має рослинну сполуку під назвою проантоціанідин, який благотворно впливає на суглоби.

Також допомагають цитрусові продукти. Корисно їсти апельсини, грейпфрути, мандарини тощо, щоб знизити запальний процес. Користь таких продуктів полягає у вітаміні С, на який багаті фрукти.

Вишня – корисний продукт, який здатний полегшити життя людям із остеоартритом. Ягода суттєво зменшує запалення вже через три тижні після регулярного прийому.

Овочі

Шпинат багатий на антиоксиданти. Також у його складі є кемпферол, який знижує запальний процес, біль, уповільнюючи розвиток остеоартриту. Брокколі можна регулярно їсти, якщо хочеться врятуватися від болю у суглобах. Продукт містить сульфорафан, що сприяє зменшенню симптомів ревматоїдного артриту.

Риба

Для суглобів відмінно підходить риба та риб’ячий жир. Особливо жирні сорти продукту, наприклад, лосось, тунець та форель. Вся справа в омега-3 жирних кислотах, які чудово справляються із запаленнями та болями в суглобах. За рахунок високого вмісту вітаміну D також можна зменшити вираженість артриту.

Цільнозернові продукти

Ці продукти теж годяться для позбавлення болю в суглобах. Найкориснішими можна назвати макарони з цільнозернового борошна, коричневу пасту, вівсяну кашу та коричневий рис. Справа в тому, що вони знижують рівень С-реактивного білка в крові. Цей компонент тісно пов’язаний із ризиком розвитку різних хвороб, у тому числі артриту.

Джерело