Які фрукти потрібно вживати навесні

Поділитись

Які фрукти потрібно вживати навесні

Навесні вживання корисних фруктів особливо важливе. Розповімо про плоди, які допоможуть підтримати організм на належному рівні, а також, в яких кількостях, як саме і чому безпосередньо їх важливо внести в раціон.

Помело

Банально, але життєво важливо: у 100 грамах помело 60 мг вітаміну С (для порівняння: у 100 грамах яблука всього 4,6 мг при середньодобовій потребі 90 мг). Вітамін С, зрозуміло, не панацея від сезонних респіраторних інфекцій, проте дозволяє організму з найменшими ускладненнями впоратися з вірусом, який атакував організм.

Крім того, у квітні абсолютна більшість жінок стурбована приведенням фігури до ладу. Помело чи не перший помічник. По-перше, низька калорійність – всього 35 Ккал на 100 г., що дозволяє з ‘їсти пристойну порцію фрукту і не набрати зайвих кіло.

Другий плюс помело – великий вміст клітковини. Це означає, що фруктоза, яка якраз і робить будь-які фрукти небезпечними для худіючих, засвоюється максимально повільно, підтримуючи рівень глюкози в крові в ідеальному діапазоні.

Важливо. Помело треба їсти разом зі шкірою долік. Не слід їх відокремлювати і їся тільки бугристу м ‘якоть. У перепоночках міститься найкорисніша клітковина. Адже ніхто не є апельсини дольками, видаляючи шкірку з долік! Так само потрібно і з помело чинити. Видаляємо тільки шкірку та білі перешийки середини плоду.

Яблуко

Знамените англійське прислів ‘я з дослівному перекладі говорить: одне яблуко в день позбавить вас від лікарів. Відома мудрість: ліки або отрута – залежить від кількості. Якщо з ‘їдати максимум два яблука на день, цей фрукт принесе виключно користь.

Всім знайомий ефект: розрізане яблуко через деякий час темніє на зрізі, причому чим менш естетичним стає фрукт через коричневатий нальот, тим більше в ньому заліза. Залізо необхідне для коректного рівня гемоглобіну, а саме завдяки йому організм отримує потрібну дозу кисню.

У яблуках – мінімум 52 Ккал. Дами, які часто сидять на суворій дієті, борючись з голодом, натискають на яблука і… Вже через тиждень набирають 1-2 кілограми через високий вміст цукру!

При виборі яблук в магазині зверніть увагу на наступне – чи не здається вам, що яблука виглядають так, немов оброблені чимось… блискуче-маслянистим? Якщо здається – це харчовий віск. У абсолютної більшості людей ця речовина, що використовується для транспортування яблук на великі відстані, не викличе жодних реакцій.

Але є одиниці, у яких харчовий віск викличе алергію. В першу чергу це хронічні алергіки, в числі алергенів яких – трави, мед. Утримайтеся від вживання оброблених харчовим воском яблук у цьому випадку. Як перевірити яблуко на віск, відеогайд:

Банани

Банани містять калій і магній, життєво необхідні серцю. Задайте собі прямо зараз два питання: “Скільки разів за останній місяць судома вистачала ногу?” і “Скільки чашок кави в день ви вживаєте?” Якщо хоча б на одне запитання ваша відповідь “два і більше”, то абсолютно точно очевидна нестача калію і магнію в організмі.

Здоровій людині, яка раптово зіткнулася з проблемою судомів у стопі або гомілці, іноді достатньо з ‘їдати 1 банан на день протягом тижня, щоб відчути поліпшення або повністю позбутися неприємних відчуттів у самий невідповідний момент.

Лимони

Лимони – потужний противірусний засіб із зашквальним вмістом вітаміну С. Але цей фрукт дуже важливо вживати в їжу разом зі шкіркою. Куплений лимон слід довго мити в теплій воді, в ідеалі господарським милом, а потім дуже довго споваскувати чистою проточною водою.

Потім лимон потрібно розрізати і разом зі шкірою вживати наступними способами: сирим, сирим з цукром, доданим в чай з подальшим з’їданням, доданим в окріп – спочатку випиваємо теплий лимонний відвар, потім з’їдаємо лимон зі шкіркою.

Джерело