На Херсонщині затримала рейдерів, які вимагали у фермера 1,2 млн грн

Поділитись

На Херсонщині затримала рейдерів, які вимагали у фермера 1,2 млн грн

Співробітники СБУ викрили злочинну групу на Херсонщині, яка займалася вимаганням коштів у місцевого фермера та загрожувала йому фізичною розправою.Згідно з повідомленням, злочинців вдалося затримати «на гарячому» під час отримання 1,2 млн грн від аграрія.

Як вдалося встановити СБУ, угруповання складалося з українців та іноземців, вихідців із Вірменії. Вони вимагали від місцевого підприємця-фермера 1,2 млн грн. За цю суму обіцяли «не чіпати» потерпілого та членів його родини.

Зазначається, що, оскільки підприємець відмовлявся платити зловмисникам, вони побили його та відібрали автомобіль. Потім вимагали переписати машину на своїх спільників. Щоб жертва не звернулася до правоохоронців, вони почали загрожувати членам сім’ї. Зрештою потерпілий звернувся до СБУ і під контролем спецслужби передав зловмисникам зазначену суму.

Злочинцям готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Викриття зловмисників проводили співробітники СБУ в Криму.

Джерело