Озвучено ціни на гриби в Україні

Поділитись

Озвучено ціни на гриби в Україні

Київська область. Ціна білих печериць у господарствах – до 35 грн/кг, на оптовому ринку – близько 37 грн/кг, в мережі супермаркетів – 50-52 грн/кг. Ціна коричневих печериць в мережі супермаркетів – 57 грн/кг. Ціна гливи у господарствах – 45 грн/кг. Гриба мало, попит є.

Львівська область. Ціна білих печериць у господарствах – 33 грн/кг, на оптовому ринку – 39-40 грн/кг. Гриб є, попит середній.

Івано-Франківська область. Ціна білих печериць у господарствах – 35-36 грн/кг, на оптовому ринку – 39-40 грн / кг. Гриб є, попит на колишньому рівні.

Тернопільська область. Ціна білих печериць у господарствах – 36 грн/кг, на оптовому ринку – 38 грн/кг. Гриб є, попит середній.

Харківська область. Ціна білих печериць на оптовому ринку – 40 грн/кг. Гриб є, попит на колишньому рівні.

Черкаська область. Ціна білих печериць у господарствах – 33 грн/кг, на оптовому ринку – 36 грн/кг. Гриб є, попит на колишньому рівні.

Одеська область. Ціна білих печериць у господарствах – 38-40 грн/кг, у мережі супермаркетів – 59 грн/кг. Гриба небагато, попит середній.

Херсонська область. Ціна білих печериць у господарствах – 39 грн/кг, у мережі супермаркетів – 46 грн/кг. Гриб є, попит стабільний.

Джерело