Оприлюднено Топ-4 продукти для похмільного сніданку

Поділитись

Оприлюднено Топ-4 продукти для похмільного сніданку

Оскільки спиртне – токсична хімічна речовина і сечогінний засіб, воно в підсумку призводить до зневоднення організму, зайвий раз нагадали дієтологи.

В будь-якому алкогольному напої міститься етанол, вивести з організму який допоможуть кілька конкретних продуктів. Дієтологи назвали чотири продукти для сніданку вранці з похмілля – яйця, авокадо, овес і банани.

Оскільки алкоголь є токсичною хімічною речовиною і сечогінним засобом, воно в підсумку призводить до зневоднення організму. Експерти порадили в перервах між вживанням спиртних напоїв робити паузи і пити велику кількість води. Це є одним із засобів уникнути важких наслідків похмілля на ранок.

Відзначається, що яйця багаті поживними речовинами і містять таку амінокислоту, як цистеїн, що буде корисно вжити в їжу на сніданок після бурхливої вечірки. Авокадо, в свою чергу, є прекрасним джерелом мінералів, які організм втрачає при зневодненні. Овес багатий поживними речовинами і допоможе у відновленні сил. Банани, як і авокадо, містять підвищений рівень калію, а також є джерелом цукру, який відновлює енергію після ночі.

Джерело