Нова Пошта почала видавати українцям готівку

Поділитись

Нова Пошта почала видавати українцям готівку

Нова пошта відновила роботу своїх відділень по Україні. У відділеннях поштового оператора можна не лише отримати посилку, а й зняти з банківської картки гроші.

Для цього потрібно звернутися до оператора Нової пошти та повідомити про бажання зняти готівку. Потім покажіть паспорт та піднесіть до терміналу банківську картку.

Гроші можна знімати виключно у національній валюті, і лише з карток українських банків. У цьому обмеження на видачу грошей визначаються самим банком, який видав картку, але не поштою.

Найближчими днями, з 5 по 8 березня, відділення у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі та Львові працюватимуть з 8:00 до 18:00. Відділення в інших обласних та районних центрах працюють у воєнний час у будні – з 9:00 до 17:00, у суботу – з 9:00 до 18:00.

Якщо військова ситуація у якомусь районі чи місті України погіршується, то відділення Нової пошти закриваються.

Всю актуальну інформацію потрібно дізнаватись на карті, яка оновлюється щодня на сайті Нової пошти. Усі посилки, що знаходяться у відділеннях, зберігаються безкоштовно необмежений час.

У військовий час через Нову пошту можна надсилати гуманітарну допомогу по всій Україні. Будь-яка людина або організація з-за кордону може відправити одяг, теплі речі, військову амуніцію, медичне приладдя, медичні засоби та інші необхідні речі до тероборони та благодійних фондів країни.

Джерело