Nestle зупинила бізнес із агресором на своїх умовах

Поділитись

Nestle зупинила бізнес із агресором на своїх умовах

Станом на 23 березня Nestle заявила про те, що зупинить продаж кількох відомих брендів у Росії через війну в Україні. Мовиться, зокрема, про товари із серії KitKat і Nesquik – це шоколадні батончики, какао, готові сніданки та інша продукція.

Як повідомили у пресслужбі компанії, ввезення товарів у Росію і з неї припинили, також уже немає відповідної реклами та інвестицій в країну-агресорку.

Однак Nestle й надалі присутня на російському ринку й прикривається забезпеченням “основного права на харчування”. Представники компанії запевняють, що постачатимуть туди лише дитяче та лікувальне харчування і прибутку не отримуватимуть.

Податок країні-агресорці теж платити не збираються. Однак у Nestle будь-який можливий прибуток пообіцяли передати на гуманітарну допомогу та зазначили, що вже надали сотні тонн продовольства українцям.

Цікаво, що більшість товарів компанія й справді перестала постачати в Росію ще з 11 березня, однак з країни не вийшла. Нічого не дали перемовини прем’єра Дениса Шмигаля з керівником Nestle Марком Шнайдером, але, схоже, на ситуацію дещо вплинула атака хакерів Anonymous, які злили в Мережу персональні дані працівників компанії.

Джерело