Названий продукт, який вбиває ракові клітини

Поділитись

Названий продукт, який вбиває ракові клітини

Науково доведено: правильне харчування істотно знижує ризик розвитку раку. Daily Express пише про один “суперпродукт”, який не тільки вбиває ракові клітини, але і зменшує їх зростання.

Куркумін, який є активним інгредієнтом куркуми, допомагає знизити ризик захворювання на рак і зупиняє ріст пухлини, коли його призначають разом з іншими лікарськими засобами.

Деякі овочі мають особливо потужні цілющі властивості завдяки унікальним поживним характеристикам. Куркума славиться такими лікувальними властивостями, а аюрведична література підтверджує, що її можна використовувати як противірусний препарат.

За даними благодійної організації з дослідження раку Cancer Research UK, куркума є альтернативним засобом для лікування онкологічних хвороб завдяки виключно високій концентрації антиоксидантів. Організація заявляє: “існують докази того, що міститься в куркумі речовина куркумін в певних випадках вбиває ракові клітини. Лабораторні дослідження показують, що куркумін має протиракову дію на пухлинні клітини”.

Дослідження також показують, що в країнах, де куркума широко використовується в їжу, онкологічна захворюваність нижче.

Вживання в їжу куркуми приносить додаткову користь, зокрема, зменшує ризик виникнення катаракти, глаукоми і макулодистрофії. Потужні антиоксиданти цієї спеції також знижують рівень холестерину у людей з серцево-судинними захворюваннями.

Джерело