Названо продукти, від яких варто відмовитися після 30 років

Поділитись

Названо продукти, від яких варто відмовитися після 30 років

Людям, яким виповнилося 30 років, варто переглянути свої харчові звички, оскільки існують продукти, які прискорюють старіння організму. Це ціла низка найменувань, які не повинні бути у вашому раціоні в цьому віці.

Їх назвала американська оглядачка Дана Лі Сміт. Експертка наголосила, що навіть якщо ви почуваєтеся так само, як у підлітковому або двадцятирічному віці, тіло змінюється так, що стає важче скинути вагу і залишатися в гарній формі.

Ось перелік продуктів від яких варто відмовитися:

1. Ароматизовані йогурти

2. Випічка на сніданок

3. Смажене на відкритому вогні й обвуглене м’ясо

4. Газовані напої

5. Печиво типу Oreo

6. Алкоголь

7. Борошняні вироби

8. Китайська їжа на винос

9. Вегетаріанські бургери

10. Кава з льодом

11. Продукти, що містять пестициди

12. Маргарин

13. Заморожені дієтичні страви

14. Бекон

15. Соєвий соус

16. Фастфуд

17. Чіпси

18. Спортивні напої

19. Арахісове масло оброблене

20. Комерційні батончики для схуднення

21. Консервовані фрукти

22. Вершки для кави

Так, за словами Сміт, навіть якщо ви вже обмежуєте вживання солодощів, не варто думати, що ви в безпеці – багато джерел цукру ховаються в менш очевидних місцях, таких як хліб, кетчуп і ароматизовані йогурти. Також експертка порадила відмовитися від коктейлів і солодкої газованої води, яка містить барвники, що потенційно викликають рак, і є основним джерелом цукру в раціоні.

Вживання алкоголю, зі свого боку, може стати причиною безсоння, крім того, він провокує втрату еластичності шкіри і появу зморшок.

Не рекомендує Сміт і каву з льодом, особливо, її вживання через соломинку, називаючи це подвійним ударом по шкірі. Вживання занадто великої кількості кофеїну може вплинути на якість сну, скоротити час омолодження і передчасне старіння шкіри. Ба більше, дослідники виявили, що повторювані рухи обличчя, наприклад, потягування через соломинку, можуть викликати появу тонких ліній і зморшок.

Замість цього експертка рекомендує пити гарячий зелений чай, який допоможе розгладжувати зморшки, борючись із запаленнями і покращуючи еластичність шкіри.

Джерело