Названо один із найкращих видів чаю для зниження тиску

Поділитись

Названо один із найкращих видів чаю для зниження тиску

Зазвичай для зниження високого тиску радять пити зелений чай, але з цим завданням може чудово справлятися і чай із шипшиною.

Фахівці називають чай із шипшиною одним із найкращих напоїв для оздоровлення стану кровоносних судин та зниження підвищеного АТ. Вони розповіли, що “флавоноїди, що містяться в цьому виді чаю, покращують кровообіг у серці, що забезпечує профілактику високого тиску”.

Медики відзначають, що наявні дослідницькі дані вказують на зв’язок між споживанням вітаміну С та зниженим ризиком серцевих захворювань. Шипшина, у свою чергу, – справжній чемпіон із концентрації даного вітаміну порівняно з іншими овочами та фруктами. Також вітамін С відіграє важливу роль у підтримці активної роботи імунної системи, у тому числі стимулює вироблення білих кров’яних тілець (лімфоцитів), що захищають організм від інфекцій, – це забезпечує додатковий захист серця, що стає особливо вразливим при інфекційних захворюваннях.

Експерти додали, що «чай із шипшини має високий вміст сполук із протизапальною дією, включаючи поліфеноли та галактоліпіди».

Джерело