Названо 7 овочів, які корисно їсти гіпертонікам

Поділитись

Названо 7 овочів, які корисно їсти гіпертонікам

Дослідники констатують, що певні овочі гіпертонікам слід додати в свій щоденний раціон для зниження кров’яного тиску і його кращого контролю.  Деякі зміни в раціоні харчування ефективно допомагають контролювати рівень артеріального тиску і навіть домагатися його зниження. В першу чергу, вважають вчені, гіпертонікам будуть корисні овочі, багаті природними нітратами

Дослідження показали, що щоденне вживання однієї-двох порцій багатих нітратами овочів може давати ефект зменшення симптомів гіпертонії, включаючи високий кров’яний тиск.

Шпинат. Він насичений згаданими вище природними нітратами: дані речовини позитивно впливають на кровотік, полегшують навантаження на серце.

Червонокачанна капуста. Є одним з кращих овочів, що допомагають нормалізувати артеріальний тиск, – таку здатність їй забезпечує дуже високий вміст калію.

Часник. Основний інгредієнт пряного овоча – аліцин – стимулює вироблення оксиду азоту, який допомагає розгладити м’язи і розслабити кровоносні судини, щоб розширити їх. Ці зміни можуть знижувати артеріальний тиск.

Броколі. Даний овоч багатий відразу трьома мінералами, що регулюють артеріальний тиск: магнієм, кальцієм, калієм.

Буряк. Ще один овоч, який містить дуже багато природних нітратів. Наявні наукові дані говорять, що вживання бурякового соку може знизити артеріальний тиск в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Джерело