Названо 3 продукти, що пригнічують імунну систему

Поділитись

Названо 3 продукти, що пригнічують імунну систему

На жаль, ми часто включаємо в свій раціон продукти і напої, які мають дуже низьку поживну цінність, багаті порожніми зайвими калоріями і можуть погіршити стан імунної системи, знижуючи імунний захист організму.

Газовані напої

Газовані напої містять цукор, підсолоджувачі і цукрові спирти у всіх формах. Доданий цукор пропонує організму надлишок порожніх калорій, що збільшує інсулінорезистентність клітин і викликає запалення в тканинах. Коли ми регулярно п’ємо газовані напої, ми підтримуємо ці мікрозапалення по всьому тілу. Вони збивають з пантелику імунну систему, виснажують її, змушують постійно з ними боротися. 

Регулярне вживання газованих напоїв пов’язане з рядом хронічних захворювань, таких як діабет, хвороби нирок, серцево-судинні захворювання, ожиріння.

Алкоголь

Алкоголь знижує імунний захист організму, ослаблюючи його здатність боротися з атаками різних інфекційних патогенів. Вживання алкоголю може утруднити загоєння ран, уповільнити одужання від хвороби і зробити вас більш сприйнятливим до вірусних інфекцій. За даними realsimple.com, ті, хто регулярно п’є алкоголь піддаються більшому ризику серйозних вірусних інфекцій.

Заморожені продукти

Заморожені напівфабрикати або готові до вживання продукти містять величезну кількість консервантів, підсилювачів смаку і текстури, насичених та гідрогенізованих жирів, рафінованих вуглеводів. Всі ці речовини призначені для довшого зберігання продуктів, термін зберігання яких в незамороженому вигляді не перевищує 2-3 діб. Заморожені напівфабрикати містять велику кількість солі і цукру, що ще більше ускладнює роботу імунної системи.

Джерело