На Житомирщині проведуть інвентаризацію земель

Поділитись

На Житомирщині проведуть інвентаризацію земель

У Житомирській області відбулося засідання координаційної ради щодо упередження силових захоплень підприємств, установ, організацій та сільгоспугідь.

Зазначаєтьс, що під час наради розгядалося питання необхідності інвентаризації земель, а також необхідності юридичного оформлення права власності землекористувачами на земділянки, які вони використовують у своїй діяльності для уникнення рейдерських захоплень.

«Впевнений, що викорінення аграрного рейдерства на Житомирщині, сприятиме підвищенню вартості сільськогосподарських угідь і залученню інвестицій у сільське господарство України», – заявив заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько.

Окрім того, представники нацполіції поінформували присутніх щодо важливості якісної комунікації та своєчасного повідомлення органів правопорядку про можливі факти рейдерства. За даними правоохоронців, усі територіальні підрозділи Нацполіції мають чіткий алгоритм дій щодо виявлення та припинення спроб протиправного захоплення майна законних власників.

Джерело