На вихідних очікуються серйозні магнітні бурі

Поділитись

На вихідних очікуються серйозні магнітні бурі

Найсерйозніші метеоудари очікують нас напередодні головних різдвяних свят. Спочатку магнітна буря 17 грудня 2021 досягне небезпечних 5 балів (червоний – найвищий – рівень небезпеки) – і затягнеться на чотири дні, аж до 20 грудня включно. Весь цей час сила удару буде слабшати по низхідній:

  • магнітна буря 18 грудня 2021 – чотири бали (жовтий рівень);
  • магнітна буря 19 грудня 2021 – три бали (зелений рівень);
  • магнітна буря 20 грудня 2021 – три бали (зелений рівень).

Тобто безпосередньо на День святого Миколая 2021 (19 грудня) геомагнітна обстановка вже повинна бути спокійнішою, але організм ще буде страждати від залишкових симптомів: від апатії, втоми, занепаду сил. Особливо чутливі до геомагнітних збурень особи будуть скаржитися і на головні болі.

Другий екстремальний удар місяця намічений на кінець року: магнітна буря 27 і 28 грудня 2021 відразу вирветься на позначку в 5 балів. Обидва дні будуть складними для метеочутливих людей: ймовірні тахікардія, скачки тиску, задишка і проблеми з нервовою системою.

Магнітна буря 29 грудня 2021 опуститься до чотирьох балів. Решта днів цього року і перші дні 2022-го геомагнітний рівень буде триматися на позначці в три бали (неприємно, але жити можна).

В цілому, підготовкою до Нового року 2022 (здачі робочих звітів, генеральні прибирання і приготування новорічного столу) доведеться займатися на тлі зниження працездатності та поганої концентрації. Ймовірні перепади настрою і загострення хронічних захворювань.

Джерело