На Волині представили новий органічний продукт

Поділитись

На Волині представили новий органічний продукт

Розширюється не лише перелік українських виробників органічної продукції, а й їхній асортимент. Днями ТМ “Старий Порицьк” (Волинська область) презентувала новий продукт – густий йогурт. До лінійки виробника також входить кілька інших органічних продуктів, аналогів яких в Україні поки що немає.

Перші партії нового органічного десерту, йогурту з ягідним наповненням, лімітовані. Утім, вже зараз їх можна придбати в Києві. Наразі продукт доступний у двох смаках – суниця та чорниця.

У жовтні виробник також презентував першу в Україні органічну гауду з пажитніком. Крім того, під ТМ “Старий Порицьк” виготовляє органічні сир чеддер, молоко, пряжене молоко, ряжанку та ін.

“Ряжанка -це один з найкорисніших і найсмачніших кисломолочних напоїв. Завдяки набору цінних вітамінів і амінокислот у своєму складі цей продукт володіє корисними властивостями для людського організму. Отримуємо ряжанку шляхом пряження цільного незбираного молока протягом 6 годин до карамельного відтінку та характерно вираженого топленого смаку, заквашуємо натуральними заквашувальними культурами”, – зазначають в компанії.

Джерело