На Вінниччині проведуть модернізацію виробничих потужностей на цукрозаводі

Поділитись

На Вінниччині проведуть модернізацію виробничих потужностей на цукрозаводі

Впевнено, комплексно та з професійним розумінням справи – саме на такій хвилі ТОВ «Старокостянтинівцукор» увійшов у 2022-й рік. Адже, як кажуть, у новий рік – з новими цілями та починаннями.

Йдеться про ряд важливих реконструкцій та модернізацію виробничих потужностей цукроварні, що мають на меті оптимізувати робочі процеси та суттєво зменшити використання енергоресурсів.

“Цьогоріч маємо низку важливих завдань, над якими наполегливо працюватиме вся наша команда, – коментує Віталій Кирик, головний інженер цукроварні. – Серед основних – заміна двох випарних апаратів на сучасні плівкові. Зараз ми демонтуємо старі апарати та з наступного місяця бригада монтуватиме нові. До речі, демонтажні та монтажні роботи виконуються силами працівників заводу. Це досить велика та об’ємна робота, як за фінансовими, так і за людськими ресурсами”.

Разом з тим, заплановано реконструкцію вапняково-гасильного відділення з заміною фактично всього обладнання: вапно-гасильного апарата, насосів та іншого. Також фахівці здійснюватимуть капітальну реконструкцію всього приміщення, а саме замінять підлоги, стелю і стіни. Проведуть демонтаж старої газової печі.

Дані роботи націлені закінчити до нового сезону переробки буряків. Таким чином, замінять фізично зношене обладнання.

“У результаті плануємо зменшити кількість насосів з 6 до 4, чим будемо брати менше електроенергії. Загалом дані об’єми роботи дадуть змогу зменшити витрату і вапнякового каменю, і вугілля”, – розповідає Микола Олійник, начальник ТЕЦ.

У подальших планах старокостянтинівських цукровиків є й реконструкція сокоцеху.

“Це буде досить об’ємна реконструкція. Тому ми робимо наразі ті роботи, які максимально охопимо цьогоріч. Так, забираємо старі вакуум-фільтри і будемо доставляти ще новий фільтропрес. Все це необхідно здійснити для того, щоб зменшити втрати цукру під час виробництва та впорядкувати схему фільтрації суспензії, – пояснює Віталій Кирик. – Тож, налаштовані плідно попрацювати всією командою на якісно високий результат”.

Джерело