На Вінниччині переселенка з Криму виготовляє авторські солодощі

Поділитись

На Вінниччині переселенка з Криму виготовляє авторські солодощі

З того, що росте на городі — робить авторські солодощі — мармелад, шоколад, пастилу. Вінничанка Юлія Гаврилюк — одна з переможців ветеранського конкурсу бізнес-ідей “Ти зможеш. Ми допоможемо!”.

Юлія — переселенка з Криму. Село Степанівка на Вінниччині — батьківщина чоловіка Володимира. Переїхали сюди 7 років тому, коли український півострів анексувала Росія.

“Коли ми тільки переїхали з Криму тут був буряк, картопля. Я уявила що це маю все обробляти. Вирішили що малиною засадимо город і я з них буду робити мармелад, шоколад з різними начинками”, —каже Юлія Гаврилюк.

Малиною засадили 60 соток. Декілька годин на городі, а далі ягоди потрібно ще й перетерти. Все — вручну. Усьому Юля каже вчилася сама, рецепти шукала в інтернеті. Готує мармеладні цукерки. Натуральні, без хімії і підсилювачів смаку.

До анексії — у Криму Юля мала власний косметичний бізнес. З приходом ворога каже — довелося усе покинути. Чоловік Юлі, Володимир, 2014-го — з Криму пішов на війну. Тоді, розповідає, інакше не міг. Через півтора роки повернувся вже до Степанівки. Зараз на батьківському обійсті обробляє землю, вирощує пшеницю, ячмінь, кукурудзу.

“Вона в мене дуже активна, завжди по життю моторчик. Цей бізнес — це її дітище. Я десь трохи допомагаю, але це все її”, — каже Володимир Гаврилюк.

Свою продукцію, а це не лише мармелад, а й морозиво, шоколад, цукати, пастила — Юлія продає на ринку. Орендує ятку. На гроші, що залишилися, каже, планує придбати нову вітрину.

Джерело