На Сумщині відкрито новий елеватор, який працюватиме на альтернативному паливі

Поділитись

На Сумщині відкрито новий елеватор, який працюватиме на альтернативному паливі

Під час перебування на Сумщині з робочим візитом заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба взяв участь в урочистому відкритті елеватора ТОВ «Ханзе Агрі Україна» (с. Степанівка Сумського району), потужність якого становить 100 тис. тонн одночасного зберігання зерна та олійного насіння.

Елеватор здатний приймати зерно в обсязі 4 тис. тонн за добу, відвантажувати: залізничним транспортом — 3,5 тис. тонн за добу; автотранспортом — 1,5 тис. тонн за добу. На елеваторі знаходиться лабораторія, яка сертифікована за міжнародними стандартами якості. 

Працюють дві сушарки: потужністю 2,5 тис. тонн за добу, яка працює на газовому опаленні та потужністю 1 тис. тонн за добу — на альтернативному виді палива. Загалом створено 45 робочих місць, що сприяє підвищенню рівня зайнятості сільського населення, збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.

«Цей сучасний елеватор забезпечить потреби як безпосередньо власників, так і надаватиме послуги з доробки, зберігання та подальшої реалізації зерна іншим суб’єктам господарювання регіону», — зазначено у повідомленні.

Джерело