На Одещині відбулася наймасштабніша приватизація

Поділитись

На Одещині відбулася наймасштабніша приватизація

Приватизацію цілісного майнового комплексу «Одесавинпром» офіційно завершено –  до держбюджету надійшли 234,9 млн грн за результатами онлайн-аукціону. 

За словами Голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка, зростання ціни «Одесавинпром» втричі від стартової – вже звичний результат конкуренції на аукціонах малої приватизації, які проводяться в онлайн і починаються з низької балансової вартості об’єктів.

«Від аукціону «Одесавинпром» держбюджет вже отримав 234,9 млн грн прямих надходжень, та головне – це інвестиції в нове життя для активу, який збереже виробництво та історичну цінність»,- заявив Дмитро Сенниченко.

Також, Голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко повідомив про те, що завдяки приватизаційним умовам, новий власник зобов’язаний забезпечити збереження профільної діяльності – виробництво виноградних вин. Також, новий власник виконуватиме соціальні гарантії протягом 3 років та бере на себе відповідальність укласти охоронний договір для збереження пам’ятки архітектури.

Раніше, 19 листопада 2021 року, було підписано акт прийому-передачі та видано наказ про завершення приватизації зазначеного об’єкту. 

Аукціон з приватизації Цілісного майнового комплексу «Одесавинпром» відбувся 14 вересня 2021 року. На відкритих торгах конкурували 12 учасників, які підвищили ціну в 3 рази — з 65 до 234,9 млн грн.

Джерело