На Львівщині розширено перелік ділянок, які підлягають бюджетній субсидії

Поділитись

На Львівщині розширено перелік ділянок, які підлягають бюджетній субсидії

Рішенням сесії Львівської обласної ради від 30.09.2021 № 199 «Про внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки» розширено перелік ділянок, які підлягають бюджетній субсидії та подовжено термін прийому документів. Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

У цілому кошти обласного бюджету на фінансову підтримки фермерських господарств у вигляді бюджетної субсидії надаються з розрахунку 5000 грн на 1 гектар сільськогосподарських угідь та використовуються для ведення сільгоспдіяльності, але не більше 50,0 тис грн одному господарству.

«Такій субсидії тепер підлягають не тільки ділянки, що перебувають у власності засновника, який є учасником ООС (АТО), а й в користуванні фермерського господарства. Також подовжено кінцевий термін подачі заявок до 01 грудня поточного року», – зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

Розрахунок фінансової підтримки здійснюється відповідно до поданих документів, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою та здійснення господарської діяльності фермерським господарством.

Тим фермерам, які скористалися такою підтримкою в поточному році та в користуванні яких перебувають інші сільськогосподарські угіддя, в тому числі на правах оренди, мають право повторно звертатися з необхідним пакетом документів для участі у конкурсі згідно умов Комплексної програми.