На Львівщині запустять комунальне підприємство з переробки фруктів та овочів

Поділитись

На Львівщині запустять комунальне підприємство з переробки фруктів та овочів

Мостиська громада, розташована у Львівській області, планує запустити комунальне підприємство «ФрутБанк», яке здійснюватиме переробку ягід, фруктів та овочів від місцевих фермерів та приватних господарств селян.

Побудова високотехнологічного, інноваційного парку агропереробки «ФрутБанк» та налагодження логістики для постачання плодово-ягідної продукції малих та середніх господарств відкриє нові можливості для збуту ними такої продукції, а для Мостиської громади створить додаткові робочі місця.

«Плануємо три лінії виробництва. Перша – виробництво джемів, варення, соусів із ягід. Друга лінія – інфрачервоне сушіння – будемо виробляти фруктові чіпси, сушити насіння, зелень. Третя лінія – миття, чищення, нарізка та вакуумне пакування овочів, зокрема, борщового набору», – розповів Павло Дігдало, директор КП «ФрутБанк».

За словами представників Львівської облдержадміністрації, проект створення парку агропереробки “ФрутБанк” реалізується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС, а також за співфінансування з обласного та місцевого бюджетів громади.

«Загальний бюджет проекту – 22,5 млн. грн., з яких близько 5 млн. грн. – кошти обласного бюджету», – йдеться у повідомленні.

На сьогоднішній день на об’єкті завершено всі загальнобудівельні роботи, закуплено основну частину технологічного обладнання та вантажний фургон для перевезення продукції.

Джерело