На Київщині знайшли бізнес російського олігарха, наближеного до Кремля

Поділитись

На Київщині знайшли бізнес російського олігарха, наближеного до Кремля

Державне бюро розслідувань виявило у Київській області українське підприємство з виробництва будматеріалів, підконтрольне російському олігарху Андрію Молчанову. Він колишній член Ради федерацій федеральних зборів РФ, наближений до російської влади та сплачує податки до бюджету Росії.

Зазначається, що співробітники ДБР встановили, що виробництво у Київській області входить до холдингу російського олігарха. А отриманий прибуток спрямовувався у вигляді дивідендів та роялті до”материнської компанії” з РФ.

“Російська комерційна структура є великим платником податків на території країни-агресора. Тож, за рахунок отриманих коштів від українського товариства, сплачувалися податки та збори до бюджету країни-окупанта, фінансувався її силовий блок й оборонно-промисловий комплекс під час агресії проти нашої держави”, – йдеться у повідомленні.

Працівники ДБР провели обшуки за місцями проживання директора та бухгалтерів, офісних приміщень та промислових об’єктів підприємства, пов’язаного із російським капіталом.

Джерело