На Київщині на хабарі затримано начальника райуправління Держпродспоживслужби

Поділитись

На Київщині на хабарі затримано начальника райуправління Держпродспоживслужби

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито начальника одного з районних управлінь ГУ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Київській області (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець налагодив незаконну схему одержання неправомірної вигоди з власника кількох торгівельних точок на ринку. За нестворення перешкод у його діяльності він вимагав щомісячну платню у сумі 10 000 грн.

У липні 2022 року правоохоронцями задокументовано факт одержання посадовцем першого траншу неправомірної вигоди. На початку серпня 2022 року він продовжив протиправні дії та повідомив підприємцю про необхідність передачі йому платні одразу за два місяці.

Начальника управління затримали у Шевченківському районі міста Києва у порядку ст. 208 КПК України під час одержання неправомірної вигоди.

Наразі затриманому готується повідомлення про підозру та вирішується питання про застосування запобіжного заходу. Також готується клопотання про арешт майна посадовця з метою забезпечення конфіскації майна. Встановлюються інші можливі факти його протиправної діяльності.

Джерело