На Херсонщині вперше відбувся День борщу

Поділитись

На Херсонщині вперше відбувся День борщу

Вихідні у селі Великі Копані вдалися активними, адже у цьому населеному пункті провели перший День борщу! На гостей заходу очікувала яскрава концерна програма за участі кращих колективів Херсонщини, Миколаївщини, Кіровоградщини, колоритний ярмарок майстрів, оригінальні фотозони та веселі розваги.

Також під час святкування всі присутні мали змогу скуштувати 30 борщів, приготованих за різними рецептами: з грибами, вишнями, рибою, журавлиною, калиною та навіть абрикосами. І звичайно ж, за бажанням гостей, господині поділилися своїми авторськими рецептами.

«Відтепер на Херсонщині щороку святкуватимуть День борщу і це чудово! Борщ – не просто страва, а справжній бренд нашої країни. До того ж, наші українки розробили чималу кількість авторських рецептів. Ми сподіваємось, що це свято стане не лише яскравим і розважальним, а й пізнавальним для майбутніх господинь! І вже незабаром смачний український борщ куштуватимуть у всьому світі», – наголосив заступник голови Херсонської облради Геннадій Лагута.

Джерело