На Івано-Франківщині створюють двотижневий запас борошна

Поділитись

На Івано-Франківщині створюють двотижневий запас борошна

В Івано-Франківській області військова адміністрація контролює запаси зерна та борошна. Про це під час брифінгу сказав директор департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської області Іван Андріїшин.

«Перед кожним хлібопекарським підприємством стоїть завдання створити двотижневий запас борошна. Практично він вже створений. Постійно перевозимо зерно з наших фермерських господарств на два млини, які працюють практично цілодобово. Вони переробляють зерно на борошно і постачають його хлібопекарським підприємствам. Їх на території області є 160», – уточнив він.

За словами Андріїшина, для потреб області борошно частково також закуповують у Тернопільській і Хмельницькій областях.

«Звертаюся до всіх. Цінуйте та бережіть хліб! Торгові мережі, замовляйте стільки хліба, скільки продається, не допускайте його повернення. Зараз торгові мережі й гуртово-торговельні бази поповнюємо запасами цукру, олії, круп, макаронів, які були розкуплені на початку введення воєнного стану», – зазначив директор агродепартаменту.

Андріїшин повідомив, що зараз в магазинах є всі необхідні продукти харчування, в тому числі молочні продукти, м’ясо та овочі.

Джерело