На Херсонщині зросло споживання алкогольних напоїв

Поділитись

На Херсонщині зросло споживання алкогольних напоїв

З початку року місцеві бюджети Херсонщини отримали 110 млн грн податку від роздрібного продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

За інформацією Головного управління Державної податкової служби України у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня-серпня поточного року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 11 млн грн у вигляді акцизного податку з реалізації у роздріб алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Надходження перевищили торішній показник на 9 млн грн або 8,8 %.

Більш ніж половина коштів надійшло від підприємців обласного центру – майже 60 млн грн. На другому місці – місто Нова Каховка, її бізнес сплатив майже 21 млн грн.

Серед менш активних платників податків від реалізації алкоголю і тютюну – скб’єкти господарювання Каховського, а також курортних Генічеського та Скадовського районів. Від них місцеві бюджети отримали близько 4, понад 5 та майже 3 млн грн відповідно.

Позитивна динаміка надходжень від роздрібного продажу підакцизних товарів є результатом ефективної роботи податківців, які активно виявляють випадки тіньової торгівлі. Принаймні, так стверджують у самому наглядовому відомстві.

Джерело