На Херсонщині засуджено фермера за розорення кургану

Поділитись

На Херсонщині засуджено фермера за розорення кургану

На Херсонщині судили фермера, який незаконно розорав землі історико-культурного призначення. В результаті правопорушнику винесли вирок — позбавлення волі на 1 рік.

“Державними інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснено перевірку дотримання вимог земельного законодавства під час використання земель історико-культурного призначення (курган) площею 0,06 га на території Милівської сільської об’єднаної територіальної громади Бериславського району у результаті якої виявлено факти самовільного зайняття та використання шляхом залучення до сільськогосподарського виробництва зазначеної земельної ділянки”,- зазначили в прес-службі Держгеокадастру.

При цьому матеріали перевірки були скеровані до органів прокуратури, які стали підставою для винесення вироку порушнику у виді позбавлення волі строком один рік та на підставі статті 75 Кримінального кодексу України звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю один рік.

Джерело