На Херсонщині садівник у теплиці вирощує екзотичні фрукти

Поділитись

На Херсонщині садівник у теплиці вирощує екзотичні фрукти

Роман Гнений з Херсона вирощує цитрусові й інші екзотичні фрукти різних сортів. Вони ростуть у теплиці цілий рік.

Тропічний сад у теплиці площею 160 кв. м — це мрія садівника, що втілилася в реальність. З дитинства він хотів вирощувати екзотичні фрукти, і десять років тому розпочав справу.

“Йду на ринок чи на базу, бачу — дуже смачний апельсин завезли. Збирав кісточки з нього, саджав, якась кісточка пропала, якась росла. І так, потихеньку, почав цим захоплюватися, саджав на підвіконні будинку, вже стало мало місця”, — поділився чоловік.

З роками хобі перейшло з підвіконня до теплиці. Тепер там — десятки екзотичних рослин: мандарини, лимони, ананаси, апельсини та банани.

“У мене в теплиці чотири сорти лимона, один сорт, який у нас заплодоносив із кісточки, три сорти мандарина, дуже смачні, й один сорт апельсина”, — розповів садівник.

У теплиці Романа ростуть лимони розміром із гандбольний м’яч та вагою понад 0,5 кг. Температура у теплиці — 3-5 градусів тепла. Жодних хімічних добрив, повідомив садівник, — лише органіка та правильний полив.

“Вони ж тропічні рослини, вони люблять вологість”, — зазначив він.

Стежити за тропічним садом чоловікові допомагають донька та дружина.

“Тато навчив мене багато чому: доглядати правильно рослини, правильно їх поливати, обрізати. Я відпочиваю після ліцею, це насправді навіть як релакс”, — розповіла донька садівника Ліза.

Завдяки такому хобі, екзотичні фрукти на столі у сім’ї цілий рік. Зараз родять мандарини та лимони, незабаром садівник збиратиме врожай бананів.

Джерело