На Gulfood українські компанії отримали перспективних контрактів на 145 млн дол

Поділитись

На Gulfood українські компанії отримали перспективних контрактів на 145 млн дол

У Дубаї завершилась 27-а Міжнародна виставка продуктів, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії країн Перської затоки. Україна у складі 33 компаній вкотре гідно представила свою продукцію світу.

Про це свідчить кількість контактів та бізнес переговорів, яких нараховують близько 15 тисяч за 5 днів роботи виставки. Згідно опитувань компаній, обсяг перспективних контрактів складає 145 мільйонів доларів.

Цього року Україну репрезентували бренди молочної, м’ясної, олійно-жирової продукції, продуктів переробки зі злакових і не тільки. Кожен учасник доповнював свою експозицію інноваціями – або лінійкою органіки, або безглютеновою їжею, або м’ясом тварин, у яких було забезпечено спеціальні умови утримання й спеціальні корми. Організаторами українського колективного стенду «Trade with Ukraine» були Центр підтримки експорту та Київська торгово-промислова палата.

За результатами участі у виставці, українські компанії будуть ставити питання перед владою про фінансову допомогу у виході на зовнішні ринки. Наприклад, влада Азербайджану, Литви, Латвії, Арменії тощо компенсують бізнесу участь у Gulfood. Окрім цього, експоненти на наступний рік просять збільшити площу українського колективного стенду через великий інтерес як з боку компаній до участі у виставці, так і з боку відвідувачів.

Gulfood – щорічна спеціалізована виставка, яка є найбільшою світовою експозицією харчової промисловості. У 2022 році вона зібрала понад 4000 компаній із 120 країн. Експозицію доповнювала насичена ділова програма, що включала конференції з найбільш актуальних тем, семінари, освітні заходи, а також професійні конкурси та премії.

Джерело: agrotrend.com.ua