На Дніпропетровщині виявили фальсифікат згущеного молока

Поділитись

На Дніпропетровщині виявили фальсифікат згущеного молока

У супермаркетах мережі АТБ покупці виявили фальсифікат згущеного молока. Про це повідомили мешканці Дніпра у соцмережах.

Зокрема, йдеться про згущене молоко виробництва Ічня. Одна з покупниць принесла продукт додому, і коли зварила згущене молоко, то зрозуміла, що перед нею підробка.

“Вирішила зварити для тортика. Дві години варила і ось результат. Тече і плюс запах зовсім не згущенки”, – написала на Facebook місцева мешканка Катерина Аніщенко.

Натуральне згущене молоко у своєму складі має містити лише молоко та цукор. Проте, недобросовісні виробники, заради здешевлення собівартості продукту, розбавляють згущене молоко сухим молоком і пальмовою олією. А щоб олія не надавала згущеному молоку сірого відтінку, її відбілюють додаючи діоксид титану (Е171). До складу згущеного молока можуть входити також модифікований крохмаль, ароматизатори, підсолоджувачі, цукрозамінники, і навіть карбоксиметилцелюлоза, які небезпечні для здоров’я.

Понад 50% згущеного молока на прилавках – фальсифікат. Тому цим продуктом зловживати не потрібно. Молока в ньому майже немає, а якщо вам хочеться підсолодити каву, то краще додати чистий цукор.

Джерело