На Дніпропетровщині садівники скаржаться на свавілля чиновників

Поділитись

На Дніпропетровщині садівники скаржаться на свавілля чиновників

До Української плодоовочевої асоціації звернулися чотири садівничі підприємства Дніпропетровщини зі скаргою на свавілля та хабарництво керівників облдержадміністрації Дніпропетровської області, а саме першого заступника В.В. Орлова, директора департаменту економічного розвитку А.Є. Рубана та начальника Управління агропромислового розвитку Дніпропетровської області Л.М. Клімович.

Вони стверджують, що названі вище чиновники вимагали так звані «відкати» за отримання передбаченої діючим законодавством України компенсації за державною програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”.

Після категоричної відмови у наданні цих «відкатів» обласною комісією (до складу якої входять А.Є. Рубан та Л.М. Клімович) попередній обсяг компенсації по підприємствам, що відмовилися платити хабарі чиновникам, було встановлено у сумі – 0,00 грн. Це при тому, що із загальної суми фактичних витрат понесених зазначеними підприємствами та наданих до компенсації у сумі 35 146,899 тис.грн без урахування ПДВ (з них 31734,249 тис.грн – фактичні витрати на придбання садивного матеріалу та проведення робіт та 3412,65 тис.грн – фактичні витрати на придбання техніки механізмів та обладнання).

Підприємства, що звинувачують чиновників у здирництві, відомі в Україні та далеко за її межами і мають бездоганну репутацію експортерів яблука преміальної якості.