На Чернігівщині побудують новий елеваторний комплекс

Поділитись

На Чернігівщині побудують новий  елеваторний комплекс

“Астарта” продовжує реалізацію інвестпроєкту з будівництва першого елеваторного комплексу у місті Чернігів. Новий інфраструктурний об’єкт дозволить зміцнити позиції вже існуючої елеваторної мережі компанії, до складу якої входять сім елеваторних комплексів, і розшити географію.  

Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур елеватора становитиме 70 тис. тонн.  Введення в експлуатацію першої черги будівництва, 58 тис. тонн, заплановане на липень 2022 року.

Після повної реалізації проєкту на елеваторі зможуть щодоби приймати до 4,5 тис. тонн зерна і відвантажувати 54 вагони. Добова продуктивність сушарок 2,8 тис. тонн. 

Новозбудований елеваторний комплекс забезпечить робочими місцями понад півсотні людей.

“Минулого року ми розпочали проєкт з впровадження інноваційної для України технології з поглибленої переробки сої вартістю 50 млн доларів США. У 2022 році “Астарта” продовжить інвестувати у розвиток сталої економіки України, зокрема і у розбудову сучасної зернової інфраструктури. Загальний обсяг планових інвестицій компанії на реалізацію  саме цього проєкту становитиме близько 15 млн доларів США, – прокоментував Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу “Астарта”

Джерело