На автозаправках Закарпаття обмежили продаж палива

Поділитись

На автозаправках Закарпаття обмежили продаж палива

На автозаправках Закарпаття обмежують продаж палива до 20 літрів. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо. За його словами, через війну наразі на Закарпатті знизилися поставки палива.

У черзі до заправної станції стоїть водій Михайло Гапак: “Залишилося запасу палива приблизно на 60 км. А я працюю у сфері, де потрібно багато пересуватися на машині, та заробляти кошти на життя. Тому от доводиться стояти чекати в черзі 20-30 хвилин. Стараюся так, що якщо десь з’явилося паливо, то заїхати, заправити на 10 літрів. Буває таке, що заїжджаєш на заправку, а там навіть 10 літрів немає. Є таких багато заправних станцій. Наскільки я розумію, ця ситуація з дефіцитом, тому, мабуть, буде подорожчання”.

Водій Юрій Пердук каже: “Залишився на заправках лише бензин преміум-класу, який не всім доступний. Наприклад, 92-го нема. Будемо сподіватися, що будуть поставки”.

Залишок паливно-мастильних матеріалів в області перевіряють щодня, каже заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо. За його словами, наразі в області є запаси пального.

“Є проблеми у деяких невеликих суб’єктів господарювання, які мають проблеми із закупкою та постачанням палива на свої АЗС. Водночас великі мережеві АЗС паливо мають, але враховуючи, що вони не мають чіткого стабільного розуміння наскільки великі об’єми вони можуть мати найближчими днями, вони обмежують продаж палива”, — повідомив заступник голови ОВА.

Одна з основних проблем у постачанні нафтопродуктів наразі – логістика, каже Василь Іванчо. За його словами, впродовж кількох місяців постачання налагодять через Європейський Союз.

Джерело