МХП та Укрпромінвест-Агро підписали меморандум про співпрацю

Поділитись

МХП та Укрпромінвест-Агро підписали меморандум про співпрацю

Вертикально-інтегрований холдинг МХП підписав меморандум про співпрацю з агропромисловою компанією УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

Зазначається, що метою меморандуму є співпраця у сфері сприяння регіонального розвитку громад на території присутності компаній, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів.

Меморандум підписали заступник голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності Ігор Лещенко та директор департаменту земельних питань і комунікацій «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» Яна Кавушевська.

“Від договору про співпрацю до реальних кроків — декілька днів. Вже 11 вересня проведемо спільний захід – екофест на території Гайсинської ОТГ Вінницької області. Ми об’єднаємо сусідні громади в команди і влаштуємо справжнє екосвято: ми відходимо від нудного збирання сміття і проводимо плоггінги. Плоггінг —  це поєднання екологічного та фітнес рухів, тобто ми і спортом займаємось (команди змагаються між собою), і робимо місце проживання чистішим. Буде і розважальна, і освітня складова, де ми розкажемо, як правильно утилізувати, сортувати сміття, як жити так, щоб якомога менше нашкодити планеті. Це один із проєктів, які ми реалізуємо в межах партнерства з компанією «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО». Та я впевнений, що їх буде безліч. Адже у нас подібні цінності, що сприяє досягненню великої мети — перетворити регіони в найкомфортніші місця для життя”, — зазначив Ігор Лещенко.

Повідомляється також, що для досягнення цілей меморандуму, сторони в силу своїх можливостей здійснюватимуть реалізацію спільних проєктів та програм, спрямованих на розвиток спроможності громад, розвиток людського капіталу, підтримку громадського здоров’я, збереження та відновлення екології.

“Розвиток громад у регіонах присутності завжди був пріоритетним для УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО. Ми раді можливості об’єднати наші зусилля у цій царині із іншими компаніями, які розділяють наші цінності. Переконана, що партнерство з МХП буде плідним і якісним. Сподіваюсь, до такої ініціативи приєднаються й інші соціально-відповідальні бізнеси – великі і не дуже. Адже, об’єднавшись, ми зможемо реалізовувати ще більш значущі проєкти, спрямовані на сталий розвиток  – як наших громад, так і нашої країни в цілому», – своєю чергою наголосила  Яна Кавушевська.

Джерело